Koolitused

   

 1. Koolitus "Rooside haigused ja kahjurid ning taimekaitse"

  Iga roosikasvataja soovib, et õisi jätkuks terveks suveks, rooside lehed oleksid tumerohelised ja läikivad ning põõsad suured ja lopsakad. Et kõik see õnnestuks, siis võiks teada kõige elementaarsemat nii rooside haiguste kui ka kahjurite kohta. Kui palju me saame oma lemmikuid aidata? Tule koolitusele ja aitame sul valida oma teadliku taimekaitse suuna, olgu selleks siis looduslikud, keemilised või kombineeritud vahendid.

  35,00 €
  Vaata ja osta
 2. Praktiline koolitus "Rooside kevadine lõikus"

  Kevadist lõikamist vajavad kõik roosid ja sõltumata sellest, kas nad on talvitunud hästi või kehvasti. Kriitiline vajadus tekib siis, kui põõsad juba 5-6 aastat aias kasvanud. Võid märgata, et juurdekasvud on lühikesed ja õisi ei ole enam nii palju kui varem.

  Mida teha, et taastada endine ilu?

  Kuidas hoida roosiaeda noorena nii, et ei tekikski olukorda, kus radikaalne lõikus muutub hädavajalikuks?

  Lubame, et peale koolitust vaatate te oma roose täiesti uue pilguga!

  Koolitused toimuvad 06, 21 ja 27. aprillil. Tee allpool oma valik. Kellaajad 10:00-12:45. 

   

  35,00 €
  Vaata ja osta
 3. Praktiline koolitus "Rooside silmastamine"

  Läbi aastate on olnud roosihuvilisi, kes on meie käest uurinud võimaluste kohta tulla ja vaadata/proovida rooside silmastamist. Kes veel ei tea, siis just nii nimetatakse rooside suvist paljundamist, mida Roosoja talus tehakse igal aastal juuli lõpust septembri alguseni. Tänavu planeerime ühe päeva just selleks, et teile näidata kõik vajalikud tööriistad ja -võtted. Saate silmastada oma esimese roosi.

  Koolitused toimuvad 28. juulil 2024. Tee allpool oma kellaaja valik. Kellaajad 10:00-12:45 ja 14:00-16:45. 

   

  50,00 €
  Vaata ja osta