Pool tunnikest sõitu Tallinnast Tartu suunal, seejärel Kuivajõel maanteelt maha keerata ja veel 2,5 km mööda Karla küla teed ja oletegi kohal Roosojal. Karla küla on selles mõttes uskumatu koht, et ühes külas on meid aiandusega tegelejaid tervelt neli: Roosoja talu (roosid), Roogoja talu (elulõngad, viinapuud), Sadevälja (püsikud, okaspuud, mustikad jne) ja Tõnise Puukool (ilupõõsad). Kui teile meeldib mõte suhelda otse tootjaga ja osta oma taimed talust, siis siit leiate kindlasti väga liigi- ja sordirohke valiku. Asume kõik ühe tee ääres ja suunaviidad on kenasti väljas. 

Roosojalt leiate nii sordirohke (hetkel 400 erinevat) hooldatud rosaariumi kui ka suure valiku roosiistikuid. Roosoja roosid on talus kasvanud. Nad on sitked ja tugevad kui talulapsed ja jäävad kestma. Nii näitab meie endi kogemus ja sama räägivad ka meie kliendid.

TULE SINAGI JA ISTUTA OMA AEDA TALUS KASVANUD ROOSID!

NB! Rooside väljastamisel praegu tavapärasest viiest tööpäevast pikemad tarneajad! Teeme, mis suudame, aga kõiki talve ja varakevade jooksul tehtud tellimusi paraku üheaegselt väljastada ei ole võimalik. Loodame mõistvale suhtumisele. Loodame lähinädala jooksul jälle ree peale saada!